O NAS

SZYCIE NA MIARĘ

Jako priorytet stawiamy nieustannie  jakość i wygodę oferowanych kombinezonów. 

Każdy zaprojektowany model i wykonany projekt jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, dokładamy wszelkich starań, aby kombinezon wyrażał osobowość jego użytkownika i dawał satysfakcję z jego posiadania. Nasze kombinezony szyjemy tak, aby były zarówno imponujące wizualnie, wygodne oraz efektywnie wspierały w osiąganiu lepszych rezultatów i swobody latania.

Niezależnie od wybranego modelu chętnie dostosujemy jego parametry do indywidualnych oczekiwań użytkownika i dołożymy wszelkich starań, aby nasz kombinezon był najlepszą wersją samego siebie. I jeśli można mieć marzenia w tej kwestii, to chętnie je spełnimy. 

Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi wymiarami i preferencjami skoczka.

JAKOŚĆ MATERIAŁÓW I DODATÓW

Do produkcji kombinezonów spadochronowych używane są certyfikowane materiały najwyższej jakości, które charakteryzują się największą wytrzymałością na uszkodzenia. Jako bazę oferujemy Cordurę®, która w połączeniu z elastycznymi poliestrowymi wstawkami daje efekt maksymalnej wytrzymałości i nieograniczonej swobody ruchu podczas podniebnych ewolucji.

 

 

 

 

 

 

CORDURA®:

  • 2x bardziej wytrzymała od standardowego nylonu
  • 3x bardziej wytrzymała od poliestru
  • 10x mocniejsza od bawełny

W swoich kombinezonach oferujemy elementy ochronne kolan oraz łokci w wybranych modelach głównie z przeznaczeniem do treningu w tunelu aerodynamicznym stosując materiały zaawansowane technologicznie aby wykluczyć doznanie kontuzji w sytuacji kontaktu ze ścianą tunelu lub innym uderzeniem.

PORON®: 
ultra cienka, mikroporowata pianka poliuretanowa produkowana przez Rogers Corporation,  stosowana jako materiał amortyzujący i absorbujący energię w elementach ochraniaczy.

https://www.youtube.com/watch?v=ETfhVlIrfFE