DW Fly Wear -  - Jak zamówić?

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami zachęcamy do kontaktu, chętnie wszystko wyjaśnimy i podpowiemy w kwestii doboru rodzaju kombinezonu lub jego wyglądu.

W razie potrzeby możesz otrzymać plik zawierający standardowe wizualizacje wybranego modelu kombinezonu, które dostosujemy zgodnie z Twoimi preferencjami tak aby stworzyć  kombinezon idealny :-)

 

Proces zamówienia:

1. Zamówienia można składać mailowo na adres biuro@dynamicwear.pl lub telefonicznie pod numerem tel: 602-767-218.

2. Po złożeniu zamówienia ustalamy wygląd kombinezonu + ewentualne dodatki (zadruki graficzne, hafty, kominiarki, grip itp.), w tym celu Klient otrzymuje wizualizacje z kilkoma wariantami w wybranych przez siebie kolorach.

2. Klient akceptuje kompletne zamówienie ujęte w formie opisowej i graficznej.

3. W przypadku chęci otrzymania faktury konieczne jest podanie numeru NIP przed wpłatą zaliczki.

4. Klient dokonuje wpłaty zaliczki w kwocie 500 zł.

5. Klient wykonuje pomiar zgodnie z otrzymaną instrukcją lub wykonujemy go osobiście w siedzibie firmy w Bielsku-Białej ul. Bardowskiego 12.

6. Realizacja i wysyłka zgodnie z terminem ustalonym w zamówieniu.

7. Wpłata pozostałej części kwoty wynikającej z zamówienia.

8. Ewentualne poprawki powinny zostać oznaczone lub opisane a kombinezon odesłany. 

 

WAŻNE INFORMACJE:

* odcienie kolorów różnego rodzaju tkanin np. elastanu i Cordury® mogą się różnić, wizualizacje nie odzwierciedlają w 100% koloru tkanin są poglądową wersją docelowego kombinezonu. Klient może poprosić o prezesłanie zdjęć tkanin, które finalnie zostaną użyte do wykonania kombinezonu.

* odcień oraz wielkość zadruków pokazywana na wizualizacji jest orientacyjna, Klient może poprosić o wykonanie próby do zatwierdzenia (za dodatkową opłatą)

* ZALECANE PRANIE NA LEWEJ STRONIE (można prać w pralce w 30ºC)

* kombinezony w standardzie wykonywany jest z niewielkim luzem odzieżowym umożliwiającym ubranie bielizny termoaktywnej, w przypadku chęci zakupu kombinezonu z większym luzem odzieżowym konieczne jest przekazanie takiej informacji podczas składania zamówienia.